Collection: Shop All
-
Save 20% + plant a tree when you subscribe(110)
- Regular price
- $83.00 USD
- Regular price
-
$87.00 USD - Sale price
- $83.00 USD
- Unit price
- / per
Save 20% + plant a tree when you subscribe(33)- Regular price
- $87.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $87.00 USD
- Unit price
- / per
Warm gingerbread spice and crisp Nordic air(2)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Bright citrus + spice, and a lather of evergreen aromatherapy- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
$45.00 USD - Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- / per
Artist SeriesCelebrate, cheers, congrats(26)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Artist SeriesSmells like old money and the outdoors(13)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
$0.00 USD - Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Best SellerA delicate 'just-right' rose fragrance(208)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
A classic mix of citrus and spice(156)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Bougie brunch in the sun(81)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Jammy as a ripe fig(53)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
For all the jasmine lovers out there(63)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Save 20% + plant a tree when you subscribe(426)- Regular price
- $87.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $87.00 USD
- Unit price
- / per
Beach days with a breeze(53)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Best SellerForest bathing in candle form(188)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
A little dream of lavender(88)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Step into the flower shop(49)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Best SellerMilky sweet with a hint of smokiness(125)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Fancy s'mores over the campfire(79)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
All the mood-boosting benefits of gardening(42)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Trim for a better burn(26)- Regular price
- $15.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00 USD
- Unit price
- / per
Keep calm and cannabis on(45)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Save 20% + plant a tree when you subscribe(510)- Regular price
- $116.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $116.00 USD
- Unit price
- / per
Save 20% + plant a tree when you subscribe(372)- Regular price
- $87.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $87.00 USD
- Unit price
- / per
(4)- Regular price
- From $10.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $10.00 USD
- Unit price
- / per
Peace, love and good vibes only(13)- Regular price
- $29.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00 USD
- Unit price
- / per
Better than a sponge, more eco than paper towels(36)- Regular price
- $5.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00 USD
- Unit price
- / per
Mini7.4oz candle for smaller vessels(2)- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- / per
Mini7.4oz candle for smaller vessels(4)- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- / per
Free bar!(4)- Regular price
- $32.00 USD
- Regular price
-
$48.00 USD - Sale price
- $32.00 USD
- Unit price
- / per
5.5oz bar / Detoxify & Exfoliate(1)- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- / per
5.5oz bar / Buff & Nourish(1)- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- / per
LimitedAlmafi awaits- Regular price
- $75.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $75.00 USD
- Unit price
- / per
5.5oz bar / Balance & Clarify- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- / per
LimitedGet in the garden(1)- Regular price
- $75.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $75.00 USD
- Unit price
- / per
(1)- Regular price
- $45.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $45.00 USD
- Unit price
- / per
- Regular price
- $45.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $45.00 USD
- Unit price
- / per
Subscribe & Save